CP00103R000KE66
MFR.Part #
CP00103R000KE66
JLCPCB Part #
C19310522
Description
-65℃~+275℃ 10W 3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS