RN55C4931BBSL
MFR.Part #
RN55C4931BBSL
JLCPCB Part #
C1425635
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors