CMF5552K300FHBF
MFR.Part #
CMF5552K300FHBF
JLCPCB Part #
C1422696
Description
-55℃~+175℃ 500mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors