TNPW080514K0BXEN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080514K0BXEN
JLCPCB Part #
C4344227
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS