CP00102R400KE66
MFR.Part #
CP00102R400KE66
JLCPCB Part #
C19414947
Description
-65℃~+275℃ 10W 2.4Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS