CP00202R400KE66
MFR.Part #
CP00202R400KE66
JLCPCB Part #
C19365153
Description
-65℃~+275℃ 2.4Ω 20W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS