Y007525R0000A9L
MFR.Part #
Y007525R0000A9L
JLCPCB Part #
C1462119
Description
-55℃~+125℃ 25Ω 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS