CP001024R00KE66
MFR.Part #
CP001024R00KE66
JLCPCB Part #
C19565776
Description
-65℃~+275℃ 10W 24Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS