CP00076R800KE66
MFR.Part #
CP00076R800KE66
JLCPCB Part #
C19336128
Description
-65℃~+275℃ 6.8Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS