CP00056R800KE66
MFR.Part #
CP00056R800KE66
JLCPCB Part #
C19562509
Description
-65℃~+275℃ 5W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS