CP00036R800KE66
MFR.Part #
CP00036R800KE66
JLCPCB Part #
C19427065
Description
-65℃~+275℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS