CP000756R00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000756R00KE66
JLCPCB Part #
C19340815
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 56Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS