CP00075R600KE66
MFR.Part #
CP00075R600KE66
JLCPCB Part #
C19503543
Description
-65℃~+275℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS