IHCM2321AAEG900N10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHCM2321AAEG900N10
Description
-40℃~+125℃ 1.5kV 1.5mΩ 31A 380Ω@10MHz 90uH@100kHz - Common Mode Filters ROHS