CP0007300R0KE66
MFR.Part #
CP0007300R0KE66
JLCPCB Part #
C19592344
Description
-65℃~+225℃ 300Ω 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS