CP00107K500KE663
MFR.Part #
CP00107K500KE663
JLCPCB Part #
C1403177
Description
-65℃~+225℃ 10W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS