BFC238564222
MFR.Part #
BFC238564222
JLCPCB Part #
C6514827
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.2nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS