CP00071K800KE663
MFR.Part #
CP00071K800KE663
JLCPCB Part #
C1402470
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS