MAY349R74T
MFR.Part #
MAY349R74T
JLCPCB Part #
C1488645
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 300mW 349.74Ω ±0.01% ±2.5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS