M55342K06B36J0RWSV
MFR.Part #
M55342K06B36J0RWSV
JLCPCB Part #
C4195373
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 36Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount