P0805E2050BNT
MFR.Part #
P0805E2050BNT
JLCPCB Part #
C3946441
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS