CP000718K00KE663
MFR.Part #
CP000718K00KE663
JLCPCB Part #
C1402452
Description
-65℃~+225℃ 18kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS