CP000518K00KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000518K00KE663
JLCPCB Part #
C1401234
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 18kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS