CP00059K100KE66
MFR.Part #
CP00059K100KE66
JLCPCB Part #
C19325754
Description
-65℃~+225℃ 5W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS