HVR3700004644FR500
MFR.Part #
HVR3700004644FR500
JLCPCB Part #
C5766919
Description
-55℃~+155℃ 4.64MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS