TWW15JR47E
MFR.Part #
TWW15JR47E
JLCPCB Part #
C3549260
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 15W 470mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS