Y0007990R000Q9L
MFR.Part #
Y0007990R000Q9L
JLCPCB Part #
C1471066
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 990Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS