MJ1002FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ1002FE-R52
JLCPCB Part #
C19523977
Package
Plugin
Description
10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS