F17723102200
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
F17723102200
JLCPCB Part #
C5737828
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 310V X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS