CP00036R800JE66
MFR.Part #
CP00036R800JE66
JLCPCB Part #
C19356242
Description
-65℃~+275℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS