CP000539K00KE143
MFR.Part #
CP000539K00KE143
JLCPCB Part #
C3383169
Description
-65℃~+225℃ 39kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS