RN50C2870FRSL
MFR.Part #
RN50C2870FRSL
JLCPCB Part #
C1824331
Description
-65℃~+175℃ 287Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors