CP000539K00KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000539K00KE663
JLCPCB Part #
C3545335
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 39kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS