CP00053K300KE143
MFR.Part #
CP00053K300KE143
JLCPCB Part #
C1481126
Description
-65℃~+225℃ 3.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS