CP00051K600JE14
MFR.Part #
CP00051K600JE14
JLCPCB Part #
C1410634
Description
-65℃~+225℃ 1.6kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS