CP00051K300JE14
MFR.Part #
CP00051K300JE14
JLCPCB Part #
C1410637
Description
1.3kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS