TWW3J20RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW3J20RE
JLCPCB Part #
C3545331
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 20Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS