CP000516R00JE663
MFR.Part #
CP000516R00JE663
JLCPCB Part #
C1401243
Description
-65℃~+275℃ 16Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS