CP0005160R0JE663
MFR.Part #
CP0005160R0JE663
JLCPCB Part #
C1401280
Description
-65℃~+225℃ 160Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS