CP000515R00JE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000515R00JE663
JLCPCB Part #
C1402179
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS