BFC237662153
MFR.Part #
BFC237662153
JLCPCB Part #
C3783842
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 15nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS