CP0005120R0JE663
MFR.Part #
CP0005120R0JE663
JLCPCB Part #
C3510690
Description
-65℃~+225℃ 120Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS