TNPW0603196KBYEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0603196KBYEA
JLCPCB Part #
C1717292
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS