H4P110KFZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P110KFZA
JLCPCB Part #
C1404630
Package
Plugin
Description
110kΩ 1W ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS