Y149618R4000C0W
MFR.Part #
Y149618R4000C0W
JLCPCB Part #
C4091064
Description
-55℃~+150℃ 150mW 18.4Ω ±0.25% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount