RNC60K6800FMR36
MFR.Part #
RNC60K6800FMR36
JLCPCB Part #
C3462445
Description
-65℃~+175℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors