CMF70270K00JKR6
MFR.Part #
CMF70270K00JKR6
JLCPCB Part #
C1798959
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 270kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors