CRCW06036K49FKTB
MFR.Part #
CRCW06036K49FKTB
JLCPCB Part #
C3952254
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount