MAL214250472E3
MFR.Part #
MAL214250472E3
JLCPCB Part #
C1600786
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2.185A@10kHz 2500hrs@105℃ 35V 37.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS