CMF6549K900FHBF
MFR.Part #
CMF6549K900FHBF
JLCPCB Part #
C1420299
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 49.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors